سامان احتشامی به نمایش «به نام تمام مادران…» پیوست

هنردستان: سامان احتشامی نوازنده و آهنگساز به گروه اجرایی نمایش «به نام تمام مادران…» به نویسندگی و کارگردانی محمد رحمانیان پیوست.

به گزارش هنردستان، سامان احتشامی که تجربه همکاری با محمد رحمانیان و گروهش را در نمایش های «ترانه های قدیمی» و «سینماهای من» دارد، بار دیگر به گروه اجرایی این اثر نمایشی پیوست.

 

«به نام تمام مادران …» نمایشی زنانه است که از سوم اسفند به مدت ۲۰ شب اجرا می‌شود و گروه هر شب در دو نوبت ۱۸:۳۰ و ۲۰:۳۰ روی صحنه می‌روند. داستان «به نام تمام مادران …» درباره زنانی است که در یک خانه نزدیک شهرک سینمایی برای شروع یک پروژه سینمایی آماده می‌شوند.

سیما تیرانداز، آشا محرابی، بهنوش طباطبایی، هانا کامکار، سانیا سالاری، نوشین اعتماد، مبینا طبائی، رویا بختیاری و سینا رازانی با همکاری مهتاب نصیرپور و الهام دهقانی در این نمایش بازی می‌کنند.

محسن شاه‌ابراهیمی طراح، علیرضا افکاری موسیقی، عبدالجبار کاکایی و افشین مقدم ترانه‌سرا، سامان احتشامی پیانیست، هانا کامکار همخوان، پدیده جمال‌ها، علیرضا فولادشکن، مهران نصیرپور و محمود زهره‌وند گروه کارگردانی و محدثه واعظی‌پور مشاور رسانه‌ای گروه اجرایی این اثر نمایشی را تشکیل می دهند.

 

منبع: خبرگزاری مهر

امتیاز دهید