جشنواره «اروند» در یادمان شهدای شلمچه افتتاح شد

به گزارش هنردستان: جشنواره منطقه‌ای سینمای جوان «اروند» با ادای احترام به مقام شهدا آغاز به کار کرد.

به نقل از روابط‌ عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، پنجاه‌ و هشتمین جشنواره منطقه‌ای سینمای جوان «اروند» روز گذشته سوم دی ماه با حضور مسئولان برگزاری جشنواره و هنرمندان حاضر در این رویداد در یادمان شهدای شلمچه آغاز به کار کرد.

در این مراسم، همایون قنواتی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد اروند و دبیر پنجاه ‌و هشتمین جشنواره منطقه‌ای سینمای جوان «اروند» طی سخنانی یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس را گرامی داشت و ضمن خوش‌آمدگویی برای هنرمندان حاضر در جشنواره آرزوی موفقیت کرد.

در ادامه یکی از مسئولان یادمان با ذکر خاطراتی حاضران را با رشادت‌ها و پایمردی‌های رزمندگان اسلام در منطقه جنگی شلمچه آشنا کرد.

روز نخست این رویداد فرهنگی با نمایش فیلم‌ها در ۴ سانس در سینما مهر آبادان پیگیری می‌شود.

پنجاه‌ و هشتمین جشنواره منطقه‌ای سینمای جوان «اروند»، سوم تا ششم دی‌ماه سال جاری با حضور استان‌های خراسان رضوی، خراسان جنوبی، یزد، کرمان، سیستان و بلوچستان، هرمزگان، فارس، کهگیلویه و بویراحمد، بوشهر و خوزستان توسط انجمن سینمای جوانان ایران و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی اروند در شهر آبادان برگزار می‌شود.

امتیاز دهید
هنرهای تجسمی

فراخوان عکاسی 2024 head on

فراخوان عکاسی 2024 head onمنتشر شد. به گزارش هنردستان ، این مسابقه توسط بنیاد Head On، یک سازمان غیرانتفاعی در استرالیا اداره می شود.شما می

ادامه مطلب »
نمایشگاهها

گردهمایی هنرمندان و شاعران برای سوگواره عاشورایی «قلم نینوا» برگزار می‌شود

به گزارش روابط‌عمومی نگارخانه تخصصی هنرهای ایرانی اسلامی «ترانه باران»، سوگواره عاشورایی «قلم نینوا» اجرای هم‌زمان نقاشی‌خط، نقاشی، خوش‌نویسی، شعرخوانی و نی‌نوازی هم‌زمان با فرارسیدن

ادامه مطلب »