پخش «خانه آرام» از شبکه یک سیما

به گزارش هنردستان: مستند «خانه آرام» که روایت ۳۰ سال جستجوی یک زن برای یافتن خانواده اش است امشب از شبکه یک سیما پخش می شود.

به نقل از روابط عمومی شبکه یک سیما، مستند «خانه آرام» روایت زندگی زن رودباری است که در ۳۰ سالگی متوجه می شود متعلق به خانواده فعلی‌اش نیست و حالا با کمک همسرش به دنبال پدر و مادر واقعی اش می‌گردد.

این مستند ۴۲ دقیقه ای زندگی ساناز دوکوهکی را روایت می‌کند؛ بانویی که پس از ۳۰ سال فرزند خواندگی همچنان درجستجوی هویت خانوادگی‌اش است. ساناز که در ۳ سالگی پس از زلزله رودبار و منجیل به بهزیستی شیراز تحویل داده‌ شده است و تاکنون هم خانواده‌اش را پیدا نکرده، امیدوار است که با پخش این مستند بتواند خانواده‌اش را پیدا کند.

ساخت این مستند یک سال طول کشیده است و عوامل تولید آن عبارتند از محمد رحیمی، محمد مجلل و مهدی کریمی تصویربردار، مهدی کریمی و امیر شیرزایی صدابردار، فاطمه رسولی، محمدعلی رخشانی پژوهش، محمدعلی رخشانی تدوین و احمد افشار صداگذاری.

مستند «خانه آرام» به تهیه‌کنندگی مجید عزیزی و کارگردانی محمدعلی رخشانی، امشب چهارم دی حوالی ساعت ۲۳:۱۵ و پس از سریال «محکومین» روی آنتن خواهد رفت.

امتیاز دهید
هنرهای تجسمی

فراخوان عکاسی 2024 head on

فراخوان عکاسی 2024 head onمنتشر شد. به گزارش هنردستان ، این مسابقه توسط بنیاد Head On، یک سازمان غیرانتفاعی در استرالیا اداره می شود.شما می

ادامه مطلب »
نمایشگاهها

گردهمایی هنرمندان و شاعران برای سوگواره عاشورایی «قلم نینوا» برگزار می‌شود

به گزارش روابط‌عمومی نگارخانه تخصصی هنرهای ایرانی اسلامی «ترانه باران»، سوگواره عاشورایی «قلم نینوا» اجرای هم‌زمان نقاشی‌خط، نقاشی، خوش‌نویسی، شعرخوانی و نی‌نوازی هم‌زمان با فرارسیدن

ادامه مطلب »