«بعد چهارم» به روایت هنر

به گزارش هنردستان: نمایشگاه آثار نقاشی علی فرامرزی با عنوان «بعد چهارم»، ۸ دی ماه ساعت ۱۶ در گالری شماره ۱ فرهنگسرای نیاوران گشایش می‎یابد.

به نقل از روابط عمومی بنیاد آفرینش‌های هنری نیاوران، در نمایشگاه «بعد چهارم» مجموعه‌ای از آثار علی فرامرزی که به گفته این هنرمند به لحاظ موضوعی مرتبط با دوره کارهای کویری وی با نام «هجوم» است، در معرض دید علاقمندان قرار می‌گیرد.

مشخصه ویژه این آثار مطرح بودن بعد چهارم در آنها است. در این سبک هنرمند سطوح را می‌شکند و سطح‌های دو بعدی را در سطوح حجمی مطرح می‌کند. این آثار از سال ۱۳۹۳ خلق شده‌اند، برخی از این آثار از سقف گالری آویزان می‌شوند و برخی معلق می‌مانند.

همچنین در آیین گشایش این نمایشگاه از کتاب علی فرامرزی که دربرگیرنده مجموعه مقالات وی است رونمایی می‌شود.

نمایشگاه علی فرامرزی از ۸ تا ۱۷ دی ماه در گالری شماره ۱ فرهنگسرای نیاوران به نمایش در می‌آید. علاقمندان می‌توانند برای بازدید از این نمایشگاه در روزهای عادی از ساعت ۱۰ الی ۲۰ و در روزهای تعطیل از ساعت ۱۴ الی ۲۰ به گالری شاره ۱ فرهنگسرای نیاوران مراجعه کنند.

امتیاز دهید
هنرهای تجسمی

فراخوان عکاسی 2024 head on

فراخوان عکاسی 2024 head onمنتشر شد. به گزارش هنردستان ، این مسابقه توسط بنیاد Head On، یک سازمان غیرانتفاعی در استرالیا اداره می شود.شما می

ادامه مطلب »
نمایشگاهها

گردهمایی هنرمندان و شاعران برای سوگواره عاشورایی «قلم نینوا» برگزار می‌شود

به گزارش روابط‌عمومی نگارخانه تخصصی هنرهای ایرانی اسلامی «ترانه باران»، سوگواره عاشورایی «قلم نینوا» اجرای هم‌زمان نقاشی‌خط، نقاشی، خوش‌نویسی، شعرخوانی و نی‌نوازی هم‌زمان با فرارسیدن

ادامه مطلب »