آغاز پخش مجموعه «خارج از دید» از شبکه سوم سیما

به گزارش هنردستان: پخش مجموعه مستند «خارج از دید» به کارگردانی مهدی نقویان با موضوع فتنه ۸۸ از سه‌شنبه ۵ دی از شبکه سوم سیما آغاز خواهد شد.

مستند «خارج از دید» عنوان مجموعه جدیدی است که مهدی نقویان آن را تولید کرده است. مجموعه‌ای ۱۰ قسمتی که قرار است به مناسبت فرا رسیدن سالروز حماسه ۹ دی و روز بصیرت و میثاق امت با ولایت از شبکه سوم سیما روی آنتن برود.

این مستند که از تولیدات مرکز بسیج صداوسیما است به روایت جز به جز آنچه که در جریان انتخابات سال ۱۳۸۸ و آشوب‌های پس از آن به وقوع پیوست، می‌پردازد.

نقویان که امسال با مستند «ارثیه پدری» در جشنواره سینما حقیقت حضور پیدا کرده بود سال پیش و به مناسبت ایام دهه فجر مجموعه مستند «در برابر طوفان» را در ارتباط با تاریخ سیاسی و اجتماعی پهلوی دوم ساخت که از رسانه ملی پخش شد.

مجموعه مستند «خارج از دید» که در مرکز بسیج صدا و سیما تولید شده، قرار است از سه‌شنبه ۵ دی هر روز ساعت ۱۹:۴۵ از شبکه سوم سیما و ۲۰:۳۰ از شبکه مستند روی آنتن برود.

امتیاز دهید
هنرهای تجسمی

فراخوان عکاسی 2024 head on

فراخوان عکاسی 2024 head onمنتشر شد. به گزارش هنردستان ، این مسابقه توسط بنیاد Head On، یک سازمان غیرانتفاعی در استرالیا اداره می شود.شما می

ادامه مطلب »
نمایشگاهها

گردهمایی هنرمندان و شاعران برای سوگواره عاشورایی «قلم نینوا» برگزار می‌شود

به گزارش روابط‌عمومی نگارخانه تخصصی هنرهای ایرانی اسلامی «ترانه باران»، سوگواره عاشورایی «قلم نینوا» اجرای هم‌زمان نقاشی‌خط، نقاشی، خوش‌نویسی، شعرخوانی و نی‌نوازی هم‌زمان با فرارسیدن

ادامه مطلب »