برگزاری دوره آموزشی «راه‌نما» در جشنواره «عمار»

به گزارش هنردستان: همزمان با هشتمین جشنواره مردمی فیلم «عمار»، مدرسه سینمایی عمار اقدام به برگزاری فصل دوم دوره آموزشی «راه نما» می‌کند.

 همزمان با هشتمین جشنواره مردمی فیلم «عمار»، مدرسه سینمایی عمار نیز در ادامه سلسله دوره های تخصصی خود اقدام به برگزاری فصل دوم دوره آموزشی «راه نما» با حضور استادان سینما می‌کند.

در این دوره آموزشی که ویژه کارگردانان داستانی و فیلمنامه‌نویس‌های جبهه فرهنگی انقلاب برگزار می‌شود، بهروز افخمی مبحث فیلمنامه نویسی، نادر طالب‌زاده مبحث کارگردانی و مجید شاه حسینی، شهریار زرشناس و وحید جلیلی به بیان مباحثی در باب محتوای سینما و چیستی آن می‌پردازند.

این دوره آموزشی به صورت اردویی و در سه وقت صبح، بعد از ظهر و شب از تاریخ هفتم الی نهم دی ماه ۹۶ در محل حسینیه هنر برپا می‌شود و علاقه‌مندان جهت شرکت در آن می‌توانند رزومه کامل خود را به شماره تلگرامی ۰۹۲۱۱۹۸۳۸۹۵ ارسال کنند. با توجه به ظرفیت محدود این کارگاه‌ها، افرادی که زودتر اقدام به ثبت‌نام کنند در اولویت انتخاب قرار می‌گیرند.

هشتمین دوره جشنواره مردمی فیلم «عمار» از ششم الی ۱۵ دی ماه در تهران و دیگر نقاط کشور برگزار می‌شود اما به روال سال‌های گذشته، اکران‌های مردمی این جشنواره پیش از افتتاحیه رسمی آن، شروع شده و علاقمندان جهت دریافت و اکران فیلم‌ها می‌توانند «ثبت نام» را به ۳۰۰۰۴۵۵۰ ارسال یا به AmmarFilm.ir مراجعه کنند.

افتتاحیه این دوره جشنواره مردمی فیلم «عمار»، روز چهارشنبه ۶ دی ماه در سالن شهید آوینی فرهنگسرای بهمن واقع در میدان راه‌آهن، میدان بهمن برگزار می‌شود و حضور برای عموم آزاد است.

امتیاز دهید
هنرهای تجسمی

فراخوان عکاسی 2024 head on

فراخوان عکاسی 2024 head onمنتشر شد. به گزارش هنردستان ، این مسابقه توسط بنیاد Head On، یک سازمان غیرانتفاعی در استرالیا اداره می شود.شما می

ادامه مطلب »
نمایشگاهها

گردهمایی هنرمندان و شاعران برای سوگواره عاشورایی «قلم نینوا» برگزار می‌شود

به گزارش روابط‌عمومی نگارخانه تخصصی هنرهای ایرانی اسلامی «ترانه باران»، سوگواره عاشورایی «قلم نینوا» اجرای هم‌زمان نقاشی‌خط، نقاشی، خوش‌نویسی، شعرخوانی و نی‌نوازی هم‌زمان با فرارسیدن

ادامه مطلب »