اجرای «خواستگاری به سبک چخوف» شروع شد

به گزارش هنردستان: اجرای نمایش «خواستگاری به سبک چخوف» به نویسندگی و کارگردانی محسن ستوده در سالن استاد پرویز پرستویی آغاز شد.

نمایش «خواستگاری به سبک چخوف» اقتباسی از متن «خواستگاری» آنتوان چخوف نویسنده مشهور روس است؛ یک کمدی اجتماعی که به سبک رئال و بر طبق آیین و سنت های شمال کشور به صحنه اجرا می رود.

شقایق مهدی پور، احسان فروزش ، مریم راجع، ملیکا عبداللهی، سجاد شکورنیا و  محسن ستوده بازیگران این اثر نمایشی هستند که از سوم دی ماه اجرای خود را در سالن استاد پرستویی آغاز کرده است.

دیگر عوامل نمایش عبارتند از دستیار کارگردان: رعنا بهرخ، منشی صحنه:کیمیا باروزه، اتاق فرمان: فرناز یگانه راد، مدیر صحنه: نیلوفر نجاتی، اتنا قربانپور و عکاس: فائقه خراسانی.

این نمایش کمدی کلاسیک هر شب ساعت ۱۹:۳۰ در سالن استاد پرویز پرستویی واقع در میدان فردوسی، خیابان نجات الهی، کوچه مراغه، پلاک ۲، طبقه سوم به صحنه می رود.

امتیاز دهید
هنرهای تجسمی

فراخوان عکاسی 2024 head on

فراخوان عکاسی 2024 head onمنتشر شد. به گزارش هنردستان ، این مسابقه توسط بنیاد Head On، یک سازمان غیرانتفاعی در استرالیا اداره می شود.شما می

ادامه مطلب »
نمایشگاهها

گردهمایی هنرمندان و شاعران برای سوگواره عاشورایی «قلم نینوا» برگزار می‌شود

به گزارش روابط‌عمومی نگارخانه تخصصی هنرهای ایرانی اسلامی «ترانه باران»، سوگواره عاشورایی «قلم نینوا» اجرای هم‌زمان نقاشی‌خط، نقاشی، خوش‌نویسی، شعرخوانی و نی‌نوازی هم‌زمان با فرارسیدن

ادامه مطلب »