معرفی نامزدهای دریافت جایزه بخش‌های مسابقه افتتاحیه جشنواره عمار

به گزارش هنردستان: نامزدهای دریافت جایزه بخش های مسابقه افتتاحیه هشتمین جشنواره مردمی فیلم عمار اعلام شد.

دبیرخانه هشتمین جشنواره مردمی فیلم عمار، نامزدهای دریافت جایزه بخش های مسابقه افتتاحیه این دوره از جشنواره را اعلام کرد.

هیات داوران این جشنواره در بخش «برنامه تلویزیونی» آثار راز، جهان آرا، ثریا، گرا، ید واحد، انگیزه اربعین و نامه مولا به مالک را به عنوان کاندیداهای دریافت جایزه معرفی کرده است.

در بخش «پوستر فیلم»، هیات داوران آثار نبرد مهندسی، ترخیص، قصرقند (۱)، دهقان خلافکار، رویای خلافت، تخریب بهشت، نذر اربعین (۳)، ارثیه پدری، انتقام از یک انقلاب و قائم مقام را به عنوان نامزدهای دریافت جایزه اعلام کردند.

همچنین در بخش «تیزر فیلم»، داوران این جشنواره، آثار قائم مقام، ارثیه پدری، تلکه، قرارداد نوزده ژوئن، کارخانه جهان و ترمینال غرب را به عنوان نامزدهای کسب عنوان برگزیده جشنواره عمار معرفی کردند.

در بخش «آگهی تبلیغاتی» آثار تبسم حامی کودکان جنگ، راه رفتنی، اولین درآمد، پنجمین نمایشگاه ایران‌نوشت، نوشت‌افزارهای قهرمان‌های ایرانی ۲ و باران باشیم به عنوان نامزدهای دریافت جایزه اعلام شدند.

هیات داوران هشتمین جشنواره عمار در بخش «نماهنگ» آثار دعوتنامه، ضربه دوازدهم، برپاخیز، ماه در برکه مواج، یا ذاالکوفیه، قرار نبود، سید علی جونم و لقمه را در خون را به عنوان نامزدهای دریافت جایزه اعلام کردند.

در بخش «فیلمنامه» هیات داوران آخرین سفر، کوی کودتا، تغییر مسیر، پایان سکوت، گل مالی، پای آبرو در میان است، هجده سالگی، مروارید سرخ، برای فروش، برای من بازی کن، دیگران و ننه آسیه را به عنوان نامزدهای کسب عنوان برگزیده جشنواره عمار معرفی کردند.

همچنین در بخش «تولیدات رادیویی» و در بخش «نمایش» آثار درد مشترک، بر بلندای جولان، داود قم، باران نامه، عرصه سیمرغ، سال های رجایی، فریادی برای داد، متن سرخ و در بخش «مستند» آثار نقطه صفر، خدیجه انقلاب، روز واقعه، کوچه روشن و در بخش «کلیپ صوتی» رگ میهن به عنوان نامزدهای دریافت جایزه اعلام شدند.

هیات داوران هشتمین جشنواره عمار در بخش «نقد، مقالات و پژوهش های سینمایی»، آثار واقعیت سینمایی در اندیشه سید مرتضی آوینی، آیین های تلویزیونی و بازنمایی حزن و فرح مذهبی، امر به معروف و نهی از منکر رسانه ها با کمک مستندهای اجتماعی، مطالعه قابلیت های تولید مستند روایتی براساس شخصیت های قرآنی، ذوالقرنین و تبیین نظریه آیت الله جوادی آملی در باب هنر و سینمای اسلامی را به عنوان نامزدهای دریافت جایزه اعلام کردند.

هیات داوران در بخش «فیلم ما» آثار  یک روز یک سرباز، تا فردا، کوچه خمینی، راهی که ادامه دارد و من پاهایم را دوست دارم را به عنوان کاندیداهای دریافت جایزه اعلام کردند.

 برگزیدگان این بخش‌ها در مراسم افتتاحیه هشتمین دوره جشنواره مردمی فیلم عمار که امروز چهارشنبه ۶ دی از ساعت ۱۸ در فرهنگسرای بهمن برگزار می‌شود، اعلام و از آنها قدردانی می‌شود.

امتیاز دهید