امیرعلی دانایی مهمان «باهمستانِ سینما» می شود

به گزارش هنردستان: امیرعلی دانایی بازیگر سینما و تلویزیون امشب مهمان بخش گفتگوی برنامه «باهمستانِ سینما» می شود.

به نقل از روابط عمومی برنامه، امیرعلی دانایی بازیگر تلویزیون و سینما  امشب چهارشنبه ۶ دی مهمان برنامه زنده «باهمستانِ سینما» در شبکه جام جم خواهد شد و با محمدرضا مقدسیان، مجری و منتقد سینما به گفتگو خواهد نشست.

دانایی در حال حاضر فیلم های سینمایی «انزوا» به کارگردانی مرتضی علی عباس میرزایی و «آپاندیس» به کارگردانی حسین نمازی را روی پرده سینماها دارد.

همچنین هومن ستوده در برنامه این هفته میزبان بهار جهان دوست و مریم وطن پور مجری های کودک و نوجوان تلویزیون خواهد بود. تهیه کنندگی این برنامه بر عهده الهه بهبودی است.

«میز خبر» از دیگر بخش های برنامه «باهمستانِ سینما» است که با اجرای میثم محمدی روزنامه نگار و کارشناس سینما به مرور جدیدترین اخبار و تحلیل رویدادهای سینما و تئاتر در داخل و خارج از کشور می پردازد.

این برنامه هر هفته چهارشنبه ها ساعت ٢٢ به صورت زنده از شبکه جام جم روی آنتن رفته و در بخش های مختلفی به مساله سینما و تئاتر می پردازد.

امتیاز دهید
هنرهای تجسمی

فراخوان عکاسی 2024 head on

فراخوان عکاسی 2024 head onمنتشر شد. به گزارش هنردستان ، این مسابقه توسط بنیاد Head On، یک سازمان غیرانتفاعی در استرالیا اداره می شود.شما می

ادامه مطلب »
نمایشگاهها

گردهمایی هنرمندان و شاعران برای سوگواره عاشورایی «قلم نینوا» برگزار می‌شود

به گزارش روابط‌عمومی نگارخانه تخصصی هنرهای ایرانی اسلامی «ترانه باران»، سوگواره عاشورایی «قلم نینوا» اجرای هم‌زمان نقاشی‌خط، نقاشی، خوش‌نویسی، شعرخوانی و نی‌نوازی هم‌زمان با فرارسیدن

ادامه مطلب »