برگزاری نمایشگاه آثار عکاس خبرگزاری مهر از مناطق محروم

به گزارش هنردستان: نمایشگاه عکس «سلفی فراموش‌شدگان» به کوشش امیرعلی رزاقی در گالری تئاتر مستقل تهران برگزار می‌شود.

نمایشگاه عکس «سلفی فراموش‌شدگان» شامل عکس‌های سلفی ساکنان مناطق محروم اردبیل در گالری تئاتر مستقل تهران برگزار می‌شود.

امیرعلی رزاقی عکاس، که پیش‌تر نمایشگاه‌های متعددی از او به نمایش درآمده است در جریان سفر به مناطق محروم اردبیل با نگاهی نو موفق به ثبت آثاری شد که ایده‌ و هدف او، سبب خلق مجموعه‌ای متفاوت از سلفی‌ یا خودنگاره‌ به دست انسان‌هایی شد که برای نخستین بار با پدیده‌ای تکنولوژیک مواجه می‌شدند.

۲۵ اثر به نمایش درآمده در این نمایشگاه نخستین حضور تصویری ساکنان برخی مناطق دورافتاده و محروم اردبیل در دنیای حقیقی است که عکاس با در اختیار قرار دادن تلفن همراه از آنها می‌خواهد تا تصویری از خود و باارزش‌ترین دارایی زندگیشان را در قاب عکس ثبت کنند. «سلفی فراموش‌شدگان» نتیجه‌ کوشش مردمی دور از امکانات و فارغ از همهمه‌های زندگی مدرن امروزی برای دیده شدن و ثبت در تاریخ زندگی این افراد است.

نمایشگاه «سلفی فراموش‌شدگان» ساعت ۱۸ عصر جمعه ۸ دی ماه به نشانی ضلع غربی چهارراه ولی‌عصر، خیابان رازی، نبش کوچه‌ زندوکیل، پلاک ۵۰ در گالری تئاتر مستقل تهران گشایش می‌یابد و تا ۱۵ دی‌ ماه از ساعت ۱۶ تا ۲۲ بازدید از نمایشگاه برای عموم آزاد است.

امتیاز دهید
هنرهای تجسمی

فراخوان عکاسی 2024 head on

فراخوان عکاسی 2024 head onمنتشر شد. به گزارش هنردستان ، این مسابقه توسط بنیاد Head On، یک سازمان غیرانتفاعی در استرالیا اداره می شود.شما می

ادامه مطلب »
نمایشگاهها

گردهمایی هنرمندان و شاعران برای سوگواره عاشورایی «قلم نینوا» برگزار می‌شود

به گزارش روابط‌عمومی نگارخانه تخصصی هنرهای ایرانی اسلامی «ترانه باران»، سوگواره عاشورایی «قلم نینوا» اجرای هم‌زمان نقاشی‌خط، نقاشی، خوش‌نویسی، شعرخوانی و نی‌نوازی هم‌زمان با فرارسیدن

ادامه مطلب »