«هدیه مادربزرگ» را بهمن کلید می‌زنیم

به گزارش هنردستان: کارگردان «هدیه مادربزرگ» از آغاز فیلمبرداری این اثر در بهمن ماه و در شرایط سخت آب و هوایی خبر داد.

سعید آنی زاده کارگردان «هدیه مادربزرگ» درباره آخرین وضعیت این فیلم سینمایی گفت: به تازگی پروانه ساخت فیلم «هدیه مادربزرگ» صادر شده است و ما در نظر داریم اواخر بهمن ماه ساخت آن را آغاز کنیم.

وی افزود: این فیلم در شرایط سخت آب و هوایی یعنی در برف و باران ساخته می شود و دریا و روستاهای جنگلی از جمله روستای گلستان حوالی رامسر از جمله لوکیشن های «هدیه مادربزرگ» است. تحمل سختی ساخت این فیلم در شرایط بد آب و هوایی و لوکیشن های صعب العبور به این خاطر است که عوامل ساخت این فیلم دوست دارند فیلمی در خور شان و منزلت بیننده ایرانی ارایه کنند.

آنی زاده در پایان عنوان کرد: بعد از گذشت ۱۰ سال دوری از فیلمسازی تصمیم دارم با فیلمی جذاب برگردم و ثابت کنم با امکانات کم و نبود سرمایه کافی و مشکلات فراوان هم می توانیم فیلم خوب بسازیم.

این فیلم درباره نوجوانان و قوام بخشیدن به ارتباط عاطفی بین نسل ها است.

در خلاصه داستان «هدیه مادربزرگ» آمده است: «در یکی از روستاهای شمال کشور بی بی تصمیم می گیرد نرگس تنها نوه یادگار دختر مرحومش را قبل از پایان مهلت قانونی برای ثبت نام مدرسه شبانه روزی از طریق جنگل به شهر برساند. پدر نرگس برای صید ماهی به دریا رفته و چند روزی است از او خبری نیست. بی بی به همراه نرگس در جنگل در هوای سرد و برفی راه خود را گم می کنند و بی بی از دنیا می رود… .»

این فیلم برای نمایش در گروه سینمایی «هنر و تجربه» ساخته می شود.

امتیاز دهید
هنرهای تجسمی

فراخوان عکاسی 2024 head on

فراخوان عکاسی 2024 head onمنتشر شد. به گزارش هنردستان ، این مسابقه توسط بنیاد Head On، یک سازمان غیرانتفاعی در استرالیا اداره می شود.شما می

ادامه مطلب »
نمایشگاهها

گردهمایی هنرمندان و شاعران برای سوگواره عاشورایی «قلم نینوا» برگزار می‌شود

به گزارش روابط‌عمومی نگارخانه تخصصی هنرهای ایرانی اسلامی «ترانه باران»، سوگواره عاشورایی «قلم نینوا» اجرای هم‌زمان نقاشی‌خط، نقاشی، خوش‌نویسی، شعرخوانی و نی‌نوازی هم‌زمان با فرارسیدن

ادامه مطلب »