برای جوانان در شبکه هدهد رزومه کاری می‌سازیم

به گزارش هنردستان: مدیر شبکه هدهد با اشاره به اهمیت رزومه برای شاغل شدن جوانان بیان کرد که در این شبکه برای جوانان رزومه می‌سازیم.

 احسان حلمی مدیر مجموعه شبکه های هدهد در دیدار با تعدادی از نوجوانان برگزیده جشنواره های فرهنگی هنری گفت: خیلی خوشحالم که به صورت هفتگی در شبکه هدهد میزبان نوجوانان و جوانان کشور هستیم.

وی افزود: شبکه هدهد متعلق به کودکان و نوجوانان است و حضور این قشر در ساختمان شبکه باعث دلگرمی و ایجاد نشاط بیشتر در شبکه می شود.

حلمی با بیان اینکه بیش از نیمی از کارکنان شبکه هدهد جوانان زیر ۳۰ سال هستند، بیان کرد: وجود نیروی جوان در فضای هر مجموعه ای باعث می شود که ابتکار عمل و پویایی بیشتری در آن مجموعه حس شود.

وی اظهار کرد: وقتی جوانان ما به دنبال شغل هستند، به هرجا که مراجعه می کنند به آنها گفته می شود رزومه تان را بیاورید. جوان ۲۰ ساله چه رزومه ای می تواند داشته باشد؟ ما در هدهد آمدیم و گفتیم رزومه جوانان را همینجا می سازیم و جوانان بیایند و مشغول شوند که هم ما از حضورشان بهره ببریم و هم تجربه کسب کنند.

مدیر شبکه هدهد تصریح کرد: ما آمادگی کامل جهت استفاده از جوانان و نوجوانان داریم و در این شبکه بسترهای مختلفی برای حضور این قشر فراهم می شود.

حلمی درباره جشنواره های فرهنگی هنری نیز گفت: جشنواره های مختلفی در سراسر کشور برگزار می شود ولی مهم این است که این جشنواره ها با اختتامیه به پایان نرسند و برگزیدگان به حال خود رها نشوند. البته این نیازمند پیگیری های مستمر خود برگزیدگان نیز هست زیرا رمز به نتیجه رسیدن هرکاری، پیگیری است.

وی مطرح کرد: من به صورت هفتگی جلسات مختلفی با نوجوانان و جوانان و مخصوصا فعالان عرصه کودک و نوجوان دارم و شنیدن نقطه نظرات این قشر واقعا لذتبخش است.

مدیر شبکه هدهد در پایان عنوان کرد: نوجوانان دوست ندارند نقطه نظری بدهند ولی عکس العملی نبییند، به همین دلیل ما همواره سعی در عملی کردن خواسته های منطقی آنان داشتیم.

امتیاز دهید
هنرهای تجسمی

فراخوان عکاسی 2024 head on

فراخوان عکاسی 2024 head onمنتشر شد. به گزارش هنردستان ، این مسابقه توسط بنیاد Head On، یک سازمان غیرانتفاعی در استرالیا اداره می شود.شما می

ادامه مطلب »
نمایشگاهها

گردهمایی هنرمندان و شاعران برای سوگواره عاشورایی «قلم نینوا» برگزار می‌شود

به گزارش روابط‌عمومی نگارخانه تخصصی هنرهای ایرانی اسلامی «ترانه باران»، سوگواره عاشورایی «قلم نینوا» اجرای هم‌زمان نقاشی‌خط، نقاشی، خوش‌نویسی، شعرخوانی و نی‌نوازی هم‌زمان با فرارسیدن

ادامه مطلب »