«رهایی از بهشت» در جشنواره صلح و فیلم

به گزارش هنردستان: انیمیشن «رهایی از بهشت» در جشنواره بین‌المللی صلح و فیلم در اورلاندو به رقابت با دیگر منتخبان حاضر در این رویداد سینمایی می‌پردازد.

به نقل از سایت جشنواره، انیمیشن «رهایی از بهشت» به زودی در جشنواره صلح و فیلم اورلاندو به نمایش درمی‌آید. 

این فیلم انیمیشن درباره کشوری در جنگ است که یک معلم زن که نویسنده کمیک هم هست، همراه دانش‌آموزانش در مدرسه‌ای نزدیک مرز زندگی می‌کند. بچه‌هایی که به شدت ترسیده‌اند و امیدی به این جهان پرمخاطره ندارند، هر شب با داستانی از خانم معلمشان به خواب می‌روند. 

علی نوری اسکویی سازنده این فیلم یک ساعت و ۱۶دقیقه‌ای‌ است. این فیلم از جمله ۱۲۵ فیلمی است که در جشنواره بین‌المللی صلح و فیلم که از ۱۸ تا ۲۰ ژانویه ۲۰۱۸ دراورلاندو برگزار می‌شود، رقابت می‌کند. 

این فستیوال چندین جایزه به برندگان خود در بخش‌های مختلف اهدا می‌کند که شامل جایزه سفیر صلح، آوانگارد، اسانس، ستاره درخشان و … است. 

جشنواره بین‌المللی صلح و فیلم توسط جف گری کارگردان این جشنواره تاسیس شده تا از صلح و تبادلات فرهنگی حمایت کند. این جشنواره از سال ۲۰۱۴ کار خود را آغاز کرده است.

امتیاز دهید
هنرهای تجسمی

فراخوان عکاسی 2024 head on

فراخوان عکاسی 2024 head onمنتشر شد. به گزارش هنردستان ، این مسابقه توسط بنیاد Head On، یک سازمان غیرانتفاعی در استرالیا اداره می شود.شما می

ادامه مطلب »
نمایشگاهها

گردهمایی هنرمندان و شاعران برای سوگواره عاشورایی «قلم نینوا» برگزار می‌شود

به گزارش روابط‌عمومی نگارخانه تخصصی هنرهای ایرانی اسلامی «ترانه باران»، سوگواره عاشورایی «قلم نینوا» اجرای هم‌زمان نقاشی‌خط، نقاشی، خوش‌نویسی، شعرخوانی و نی‌نوازی هم‌زمان با فرارسیدن

ادامه مطلب »