آرنولد: ترامپ با دستور منع ورود مهاجران آمریکا را مسخره کرده است

هنردستان: بازیگر نقش «ترمیناتور» درباره قانون منع مهاجران ترامپ صحبت کرد و گفت با این قانون آمریکا مسخره و احمقانه دیده می‌شود.

 

به گزارش هنردستان، به نقل از هالیوود ریپورتر، آرنولد شوارتزنگر بازیگر مطرح و فرماندار سابق کالیفرنیا نظراتش درباره  قانون منع ورود مهاجران از هفت کشور مسلمان را صراحتا مطرح کرد و گفت معتقد است این تصمیم کاملا اشتباه است و آمریکا را شبیه احمق‌ها به دنیا نشان می‌دهد.

 

شوارتزنگر گفت فکر می‌کند این مشکل اصلا از آنجا ریشه گرفته که خیلی بد مورد بررسی قرار گرفته است.

وی گفت: می‌دانم ترامپ تلاش دارد تا کارهایی انجام دهد و نگران است افرادی که از کشورهای دیگر می‌آیند به کشور آسیب برسانند، اما راه‌های مختلفی برای کنترل این مساله وجود دارد که می‌توان به همین هدف رسید. به نظرم این کارها خیلی شتابزده انجام شده است.

قانون منع ورود مهاجران که توسط ترامپ اعلام شده موجب شد تا از ورود صدها مهاجر در فرودگاه‌های آمریکا جلوگیری شود و تظاهرات وسیعی در سراسر کشور صورت بگیرد. شخصیت‌های متعددی در این زمینه با مردم ابراز همبستگی کردند. اریک گارستی شهردار لس‌آنجلس نیز از جمله این افراد بود که با بازداشت مسافران مخالفت کرد. این قانون از روز جمعه وضع شده و ورود مسافران از هفت کشور مسلمان را به خاک آمریکا ممنوع کرده است.  

 

منبع: خبرگزاری مهر

امتیاز دهید
فیلم کوتاه

«تونل» در ایتالیا

فیلم کوتاه «تونل» به نویسندگی و کارگردانی کیارش حقگو در اولین حضور جهانی خود به جشنواره بین المللی تور ایتالیا راه پیدا کرد. به گزارش

ادامه مطلب »