آغاز نمایشگاه ملی صنایع دستی و نمایشگاه طلا و جواهر

هنردستان: بیست و هفتمین نمایشگاه ملی صنایع دستی و نهمین نمایشگاه طلا، جواهر، ساعت و صنایع وابسته از پنجشنبه در سالن نمایشگاه‌های بین المللی تهران آغاز می‌شود.

 

به گزارش هنرذستان، بیست و هفتمین نمایشگاه ملی صنایع دستی با نمایشی از مد و لباس اقوام ایرانی ۲۸ بهمن تا ۱ اسفند در سالن شماره ۱۰ و ۱۱ محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران از ساعت ۸:۳۰ تا ۱۶ برگزار خواهد شد.

 

مراسم افتتاحیه این نمایشگاه ساعت ۱۰:۳۰ پنجشنبه با حضور زهرا احمدی پور معاون رئیس جمهور و رئیس  سازمان میراث فرهنگی گردشگری و صنایع دستی، غدا هجاوی رئیس اتحادیه صنایع دستی در آسیا و اقیانوسیه، بهمن نامور مطلق معاون صنایع دستی و هنرهای سنتی کشور و جمعی از مدیران و هنرمندان کشوری در محل نمایشگاه های بین المللی برگزار می‌شود.

 

بیست و ششمین نمایشگاه ملی صنایع دستی در خرداد ماه سال جاری برگزار شد و به دلیل استقبال بالای بازدیدکنندگان و مشارکتکنندگان از رویداد مذکور، برگزاری بیست و هفتمین نمایشگاه ملی صنایع دستی در سال جاری نیز در دستور کار معاونت قرار گرفت.

 

فضای این نمایشگاه با وسعت ۲۴۰۰ متر مربع در اختیار استان‌ها قرارگرفته است تا هنرمندان و تولیدکنندگان از ۳۱ استان کشور به ارائه و نمایش دستاوردهای خود در حوزه صنایع دستی و پوشاک اقوام بپردازند.

 

بخش های بازرگانی مشارکت کننده این نمایشگاه ها، واحدهای صنفی، فروشگاه های اینترنتی، صادرکنندگان و انجمن بانوان بوده است.

 

تعداد 6 چادر عشایری نیز در محوطه نمایشگاه حضور برپا می‌شود.

 

همچنین نهمین نمایشگاه طلا، جواهر، ساعت و صنایع وابسته نیز در همین تاریخ و در محل داومی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برپا است.

 

منبع: هنرآنلاین

امتیاز دهید
هنرهای تجسمی

فراخوان عکاسی 2024 head on

فراخوان عکاسی 2024 head onمنتشر شد. به گزارش هنردستان ، این مسابقه توسط بنیاد Head On، یک سازمان غیرانتفاعی در استرالیا اداره می شود.شما می

ادامه مطلب »
نمایشگاهها

گردهمایی هنرمندان و شاعران برای سوگواره عاشورایی «قلم نینوا» برگزار می‌شود

به گزارش روابط‌عمومی نگارخانه تخصصی هنرهای ایرانی اسلامی «ترانه باران»، سوگواره عاشورایی «قلم نینوا» اجرای هم‌زمان نقاشی‌خط، نقاشی، خوش‌نویسی، شعرخوانی و نی‌نوازی هم‌زمان با فرارسیدن

ادامه مطلب »