آثار بلند راه یافته به جشنواره فیلم های ورزشی اعلام شد

به گزارش هنردستان: اسامی فیلم های بلند راه یافته به یازدهمین جشنواره فیلم های ورزشی اعلام شد.

 فیلم های سینمایی و داستانی بلند راه یافته به بخش مسابقه یازدهمین جشنواره بین المللی فیلم های ورزشی معرفی شدند.

این آثار از سوی هیات انتخاب این جشنواره به این ترتیب معرفی شدند: «زاپاس» به کارگردانی برزو نیک نژاد، «کاپیتان امیر» به کارگردانی سعید چاری، «من یک ایرانی ام» به کارگردانی سید احمد نجفی، «گل بازی» به کارگردانی جایا راج کادامبیل از هند، «مجازات شده» به کارگردانی نریسا پیکادیزو از فیلیپین، «سلطان» به کارگردانی علی عباس ظفر از هند، «روزی کودکی» به کارگردانی سینان سرتل از ترکیه، «اولا بولا» به کارگردانی کینگ گوآن چیو از مالزی، «حس خوب زندگی» و «اسنیف» به کارگردانی سیده فرزانه امینی، آثار راه یافته به بخش مسابقه فیلم های سینمایی و داستانی یازدهمین جشنواره بین المللی فیلم های ورزشی هستند.

اسامی آثار مستند بلند و کوتاه، فیلم های داستانی و انیمیشن کوتاه و نیمه بلند، برنامه های تلویزیونی و نماهنگ و تیزرهای ورزشی راه یافته به بخش مسابقه جشنواره نیز در روزهای آینده منتشر می شود.

جشنواره بین المللی فیلم های ورزشی ایران، نماینده انحصاری فدراسیون جهانی فیلم های ورزشی (FICTS) است که به عنوان مرحله مقدماتی جشنواره فیلم های ورزشی به شمار می آید و وظیفه انتخاب تولیدات و آثار فیلمسازی ورزشی در ایران و کشورهای غرب آسیا و آسیای میانه را برعهده دارد و یکی از مقرهای ۱۶ گانه جهان محسوب می شود.

یازدهمین دوره جشنواره بین المللی فیلم های ورزشی ایران و چهارمین جشنواره بین المللی عکس ورزشی با همکاری وزارت ورزش و جوانان، کمیته ملی المپیک و پارالمپیک، وزارت فرهنگ ارشاد اسلامی، وزارت کار و رفاه اجتماعی، سازمان صدا و سیما و شبکه ورزش، شهرداری تهران و دیگر نهادهای مرتبط با فدراسیون ورزشی کارگران ۲۵ تا ۲۸ دی ماه ۱۳۹۶ به دبیری سید مجتبی علوی در سینما فلسطین تهران برگزار می شود.

امتیاز دهید
هنرهای تجسمی

«منزوی» در گالری خورشید

نمایشگاه گروهی تایپ و پوستر «منزوی» در گالری خورشید برگزار می‌شود. به گزارش هنردستان به نقل از روابط عمومی رویداد، نمایشگاه گروهی تایپ و پوستر

ادامه مطلب »