واکنش صادق تبریزی به جعل تابلوهایش در ایران

به گزارش هنردستان: صادق تبریزی از پیشکسوتان نقاشیخط در ایران با انتشار متنی نسبت به جعل آثارش واکنش نشان داد.

صادق تبریزی با انتشار پیامی نسبت به جعل آثارش واکنش نشان داد و از خریداران خواست نسبت به اصالت آثار اطمینان حاصل کنند.

در پیام این هنرمند آمده است: «به تازگی عده ای سودجو اقدام به ساخت آثاری جعلی با امضای بنده کرده اند. بدین وسیله از خریداران محترم خواستارم که برای اطمینان یافتن از اصالت آثار خریداری شده این آثار را صرفاً از طریق گالری داران یا مجموعه داران محترم همراه با سرتیفیکیت و برگه خرید خریداری نمایند.

همچنین اعلام می شود جهت تایید اثر خریداری شده می توانند با نماینده اینجانب آقای مهرداد فلاح تماس بگیرند و از اصالت اثر خریداری شده خود مطمئن شوند.»

صادق تبریزی از پیشروان مکتب سقاخانه در هنرهای تجسمی ایرانی و از هنرمندان مهم جریان «سقاخانه» شناخته می‌شود. او از سال‌های ۱۳٣٧ آثار خود را در نمایشگاه‌های مختلف به نمایش گذاشته است. آمریکا، سوئد، فرانسه، چک و ‌اسلواکی، ایتالیا، استرالیا، دوبی و… کشورهایی هستند که آثار او را نمایش داده‌اند.

امتیاز دهید
هنرهای تجسمی

فراخوان عکاسی 2024 head on

فراخوان عکاسی 2024 head onمنتشر شد. به گزارش هنردستان ، این مسابقه توسط بنیاد Head On، یک سازمان غیرانتفاعی در استرالیا اداره می شود.شما می

ادامه مطلب »
نمایشگاهها

گردهمایی هنرمندان و شاعران برای سوگواره عاشورایی «قلم نینوا» برگزار می‌شود

به گزارش روابط‌عمومی نگارخانه تخصصی هنرهای ایرانی اسلامی «ترانه باران»، سوگواره عاشورایی «قلم نینوا» اجرای هم‌زمان نقاشی‌خط، نقاشی، خوش‌نویسی، شعرخوانی و نی‌نوازی هم‌زمان با فرارسیدن

ادامه مطلب »