“داستان سیاوش” مقابل دوربین می‌رود

هنردستان: امیر سیدزاده تهیه‌کننده آثاری همچون “شماره 17 سهیلا” و “مادر قلب اتمی” پروانه ساخت فیلم “داستان سیاوش” را بر اساس فیلمنامه‌اى از امیر اسکندرى دریافت کرد.

 

به گزارش هنردستان، “داستان سیاوش” را امیر اسکندری به عنوان اولین کار بلند سینمایی خود برای حضور در گروه هنر و تجربه کارگردانی می‌کند.

 

این فیلم درامى مهیج را در مرز بین واقعیت و خیال به تصویر مى‌کشد.

 

بر اساس صحبت‌های مقدماتی قرار است امیر جعفرى، ویشکا آسایش و هستى مهدوى ﻓﺮ در این فیلم به ایفای نقش بپردازند. سایر بازیگران و عوامل این فیلم نیز متعاقبا اطلاع‌رسانی خواهد شد.

 

امیر سیدزاده جزو معدود تهیه‌کنندگانى است که با سرمایه‌گذارى شخصی خود، کارگردانان اول مطرحى را به جامعه سینمایى ایران معرفى کرده است.

 

او تهیه‌کنندگی آثاری همچون “مادر قلب اتمی” به کارگردانی علی احمدزاده، “زندگی جای دیگریست” ساخته منوچهر هادی و “آمین خواهیم گفت” به کارگردانی سامان سالور  را در کارنامه خود دارد.

 

سیدزاده همچنین با دو فیلم “شماره 17 سهیلا” به کارگردانی محمود غفاری در بخش سودای سیمرغ و “خاطرات پاییزی” ساخته علی فخر موسوی در بخش هنر و تجربه سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر حضور داشت.

 

منبع: هنرآنلاین

امتیاز دهید
فیلم کوتاه

«تونل» در ایتالیا

فیلم کوتاه «تونل» به نویسندگی و کارگردانی کیارش حقگو در اولین حضور جهانی خود به جشنواره بین المللی تور ایتالیا راه پیدا کرد. به گزارش

ادامه مطلب »