برنامه های جدید از ۱۶ دی پخش می شود/ تدارک ۲ سریال ویژه نوجوانان

به گزارش هنردستان: مدیر شبکه امید با اشاره به پخش برنامه های جدید از این شبکه بیان کرد که این آثار از ۱۶ دی و مطابق با تقویم تحصیلی روی آنتن می روند.

مهدی سالم مدیر شبکه امید درباره تغییرات در کنداکتور شبکه و برنامه های جدیدی که تا پایان سال دارند، توضیح داد: کنداکتور شبکه امید براساس تقویم تحصیلی بسته می شود و جدول پخش برنامه های ما هم از ۱۶ دی تغییر می کند.

وی ادامه داد: زمانیکه امتحانات دانش آموزان به پایان برسد با شروع ترم تحصیلی جدید برنامه ها نیز تغییر می کند که مجموعه مسابقات رئالیتی شو «فاز» که از شبکه دو هم پخش می شود از این شبکه هم روی آنتن می رود.

سالم با اشاره به سری دوم یک برنامه نقد در این شبکه عنوان کرد: سری جدید برنامه «رسانش» را هم داریم که به نقد و بررسی فیلم های سینمایی و بازی های کامپیوتری می پردازد. ما در «رسانش۱» به سواد رسانه ای می پرداختیم و در سری جدید برنامه به صورت موردی آثاری را نقد می کنیم و احتمالا در این این فصل از یک مجری نوجوان بهره می گیریم.

پخش سریال خارجی «قصه های جزیره» با کیفیت اچ دی

مدیر شبکه امید با اشاره به تولید یک برنامه کتابخوانی در این شبکه تصریح کرد: از ۱۶ دی ماه مجموعه کتابخوانی ما پخش می شود که در آن هنرمندان و بازیگران سینما و تلویزیون به برنامه می آیند و برای نوجوانان کتاب می خوانند به این شکل که یک هنرمند بزرگسال به همراه یک نوجوان، کتابی را خوانش می کنند. اسم این مجموعه هنوز نهایی نشده است و منتظریم کار صداگذاری و تدوین آن به پایان برسد.

سالم درباره سریال های این شبکه نیز یادآور شد: سریال هایی هم برای پخش از شبکه در حال آماده سازی است و به زودی قرار است مجموعه «قصه های جزیره» را پخش کنیم که دلیل انتخابش این است که این مجموعه اگرچه قدیمی است اما نوجوان های این سال ها آن را ندیده اند. درخواست ما این بود که این مجموعه با کیفیت اچ دی بازسازی شود و به زودی آن را با کیفیت بالا برای نوجوانان پخش می کنیم.

وی اضافه کرد: ما در تدارک سریال های جدید با ساختار انیمیشن و رئال هم هستیم که آثار کره ای هم مد نظرمان است و بررسی می کنیم که با فرهنگ ما محصولاتی پیدا شود چراکه نمی خواهیم سریال هایی پخش کنیم که نوجوانان ما نتوانند با فرهنگ آنها ارتباط برقرار کنند.

مدیر شبکه امید در پایان درباره سریال های تولیدی توضیح داد: دو سریال ویژه نوجوان برای این شبکه تولید می شود که زیر نظر سیمافیلم است و این مرکز می تواند توضیحات دقیق را اطلاع دهد. البته اصراری نیست که در نوروز همه شبکه ها سریال پخش کنند و خود ما هم ۱۵ فیلم سینمایی جدید برای این ایام در نظر گرفتیم و شاید پخش سریال های ویژه نوجوان را برای بعد از نوروز بگذاریم.

امتیاز دهید