نولان به هند می‌رود/ بازگشت کداک و فیلم‌های سلولوییدی

به گزارش هنردستان: چهره محبوب بالیوود اعلام کرد کریستوفر نولان به زودی راهی هندوستان می‌شود.

به نقل از ایندین نیوز، آمیتاب باچان در بلاگش اعلام کرد کریستوفر نولان کارگردان مطرح سینما ماه مارس به دعوت کداک راهی هندوستان می‌شود.

بازیگر مشهور بالیوود افزود: کداک به عنوان بزرگ‌ترین نام در صنعت فیلم شناخته می‌شود و قرار است دوباره جایگاه خود را به دست بیاورد. بسیاری از کارگردان‌ها و تهیه کنندگان جهان ارزش‌ زیادی در تولید فیلم می‌بینند و این می‌تواند برای همه آنها مهم باشد. درست مانند «دانکرک» فیلمی که توسط کارگردان بزرگ کریستوفر نولان ساخته شده؛ کسی که همیشه فقط از فیلم برای تولید تصاویرش استفاده می‌کند.

باچان نوشته است: حدود یک ماه و خرده‌ای دیگر، خود آقای نولان به هند می‌آید تا به چنین موضوع مهمی کمک کند.

این چهره مشهور که اکنون ۷۵ ساله است ماه پیش گفته بود این که هنوز در عصر دیجیتال از صنعت فیلم نام می‌بریم، خوشبین کننده است و او معتقد است هالیوود دوباره به استفاده از فیلم برمی‌گردد.

وی نوشته است: اول از همه برای این که آرشیو فیلم‌ها، تعمیر و نگهداری آنها مهم است و دوم این که برای حمایت از جهان کداک باید همه دوباره تلاش کنیم. من معتقدم لس‌آنجلس و هالیوود دوباره به فیلم بازمی‌گردند. آنها می‌گویند کیفیت و حس و رنگ فیلم بی‌نظیر است. در این صورت چه به روز دیجیتال می‌آید؟ آن هم باقی می‌ماند و می‌تواند هماهنگ با فیلم یا برای تکمیل آن به کار رود اما همه مراحل پساتولید باید دیجیتال انجام شود.

این بازیگر پیشکسوت همچنین درباره این که کمپانی فیلم کداک به هند برمی‌گردد در توییتی نوشت از این امر بسیار هیجان زده است.

باچان توییت کرد: خبر! فیلم سلولوییدی دارد برمی‌گردد. کداک اوایل مارس ۲۰۱۸ مرکز خدمات خود را در بمبئی باز می‌کند! هالیوود هم دوباره به دوره فیلم برمی‌گردد.

امتیاز دهید
هنرهای تجسمی

فراخوان عکاسی 2024 head on

فراخوان عکاسی 2024 head onمنتشر شد. به گزارش هنردستان ، این مسابقه توسط بنیاد Head On، یک سازمان غیرانتفاعی در استرالیا اداره می شود.شما می

ادامه مطلب »
نمایشگاهها

گردهمایی هنرمندان و شاعران برای سوگواره عاشورایی «قلم نینوا» برگزار می‌شود

به گزارش روابط‌عمومی نگارخانه تخصصی هنرهای ایرانی اسلامی «ترانه باران»، سوگواره عاشورایی «قلم نینوا» اجرای هم‌زمان نقاشی‌خط، نقاشی، خوش‌نویسی، شعرخوانی و نی‌نوازی هم‌زمان با فرارسیدن

ادامه مطلب »